Декоративно прикладне мистецтво


           Мистецтво… Воно заворожує нас силою краси: краси побачених образів, краси почуттів, краси звуків. І якщо зачарує, то уже навіки. Світ мистецтва відкривається кожній людині своїми гранями, наповнюючи її душу натхненням і внутрішнім піднесенням. Бо мистецтво – це пам’ять народу, яка з’єднує часи в нашій свідомості, робить нас співучасниками подій, як теперішніх, так і давно минулих.

    Мистецтво завжди захоплювало людей, залишаючи помітний слід у їхній пам’яті, робило багатшою людську душу. І не дивно, бо справжнє мистецтво ніколи не старіє. А з кожним кроком свого життя розкриває нові грані буття та заповнює сірі і сумні будні життя все новими і новими барвами кольорів. Саме так створюється уявлення про прекрасне, народжується мрія, яка супроводжує людину протягом усього життя, надає йому сенсу. Творячи мистецький твір, людина розкриває себе, свій внутрішній світ, виховання душі, ставлення до духовних цінностей. Тому і не дивно, що мистецтво відіграє дуже помітну, важливу роль у нашому житті.
      Найбільш близьким для кожного з нас є декоративно-прикладне мистецтво, про яке знаємо ще з дитинства. Завдяки йому ми і пізнаємо суть самого мистецтва. Декоративно-прикладне мистецтво – розділ мистецтва, який охоплює ряд галузей творчості, що присвячені створенню художніх виробів, призначених головним чином для побуту. Його творами можуть бути: різне начиння, меблі, тканини, знаряддя праці, засоби пересування, а також одяг і різного роду прикраси. І усе це доповнює  повсякденне життя та  сірі будні слухачів Вищої Народної школи.


2017-2018 навчальний рік

2015-2016 навчальний рік

2014-2015 навчальний рік

2013 - 2014 навчальний рік1 коментар: