10.08.19

Вища Народна школа: доступне навчання


Майже кожна людина в своєму житті прагне до саморозвитку, самоудосконалення  та  самопізнання .  Не можливо знати все. Можна прожити все життя і не знати деяких речей. Але приходить час, коли життя заставляє нас  пізнавати щось нове, навіть те, чим раніше ми не цікавились.  Звісно, що не всі можуть освоїти ази і здобути навички самостійно, займаючись вивченням тієї чи іншої галузі.  І саме з цією метою  була створена Вища народна школа, головним завданням якої є допомога у навчанні, та задоволення освітніх і культурних потреб дорослого населення, спрямованих на розвиток професійних можливостей, шляхом підвищення інтелектуального та загальнокультурного рівня. Ми сприяємо також розвитку особистих якостей і творчого потенціалу наших слухачів, формуємо процес самореалізації та активної участі.

Головною особливістю є ще й те, що наша  школа має свій власний стиль життя, де  молоді викладачі, керівники напрямків та слухачі, намагаються вирішити життєві проблеми разом, де кожен сприймається як унікальна індивідуальність зі своїм особистим досвідом.
В цій школі не можливо отримати погану оцінку, адже викладачі зацікавлені в ефективності та результативності навчання своїх слухачів.
За ці сім років, що працює наша школа, 823 жителі міста Олександрії отримали сертифікати про навчання.
Ми кожного року намагаємось створювати нові навчальні напрямки, враховуючи інтереси слухачів. І в цьому році, при школі буде діяти такий напрямок як «Електронні сервіси та послуги».
    Як для населення, особливо людей старшого покоління, це корисний навчальний напрямок, адже в рамках його діяльності, запрошуються різні спеціалісти (це і спеціалісти пенсійного фонду, і спеціалісти служб соціального забезпечення, та багато інших), які навчають як користуватися електронними сервісами та послугами, собі на користь, економлячи свій час та з метою зручності. Цей напрямок буде офіційно працювати з початку жовтня, як і всі інші напрямки. А зараз, до 25 вересня, триває набір слухачів до Вищої народної школи на 2019-2020 навчальний рік.
В цьому році навчання буде відбуватись за наступними напрямками:
- Електронні сервіси та послуги;
-  Основи комп’ютерної грамотності;
- Садівництво;
- Основи практичного здоровя;
- Лікувальна фізкультура;
- Туристичне краєзнавство;
- Поезія рідної землі;
- Декоративно-прикладне мистецтво;

          Якщо Ви, як і наші слухачі, маєте велике бажання поповнити багаж знань з будь-якого вже існуючого напрямку, або маєте цікаву ідею, щодо створення нового, запишіться до Вищої народної школи та станьте її слухачем. Адже, знання - настільки дорогоцінна річ, що їх варто здобувати з будь-якого джерела. І не зважайте на вік - це не перепона, в цьому вже переконались наші слухачі. Треба навчатись постійно, протягом всього життя. Як сказав Ф. Бекон: «Треба палко жадати знань не заради суперечок, не для зневаги інших, не заради користі, слави, влади та інших ницих цілей, а заради того, щоби бути корисним у житті».

Беріть і Ви приклад з наших слухачів: завжди активні, енергійні, ініціативні, життєрадісні та наполегливі.
«Не можна людині дати знання, можна їй тільки допомогти вдкрити ці знання.» -  Г. Галілей.
Ми готові допомогти вам відкрити ці знання.  Не втрачай свій шанс.
З радістю чекаємо на вас!

Немає коментарів:

Дописати коментар