Як ми відпочиваємо

     Коли люди багато часу проводять разом, в них з’являються спільні інтереси та захоплення, спільні і близькі серцю пісні. За цей невеликий термін занять ми теж стали родиною із своїми звичаями, традиціями, ну і звичайно, улюбленими піснями. Тому спільно з нашими дорослими студентами було організовано концертну програму музичного вернісажу «У пісні співає душа», який відбувся в актовому залі центральної дитячої бібліотеки ім.. Ю. Гагаріна.

     Українська пісня... Хто не був зачарований нею! Це душа народу, це безмежне поле, засіяне зерном історії і заквітчане людськими надіями. Саме, українській естрадній та народній пісні присвячено концертну програму музичного вернісажу.


Ну де ще є така чарівна пісня,
Серед яких на світі славних мов?
То серце від журби неначе стисне,
А то навіє радість і любов.

     Ці почуття радості та любові відображалися на обличчях наших гостей та відчувались навіть в атмосфері концертного залу, коли тихенько підспівували виконавцям слухачі. В концертній програмі звучали пісні у виконанні солістів народного хору «Веселка» - Тараса Дробот та Ніни Морозової, керівника вокального гуртка «Криниченька» - Наталії Паніної, слухачів Вищої Народної школи - Євгенії Пасько, Лариси Ревенець і працівників Олександрійської централізованої бібліотечної системи.


     Виконавцям музичних композицій присутні дякували бурхливими оплесками. Сподіваємося, що таланти Вищої Народної школи будуть радувати всіх не на одній зустрічі.

2013-2014 рік2 коментарі:

  1. В нашем современном ритме жизни многим не хватает общения и вот...в Высшей Народной школе мы (пенсионеры) нашли внимание,поддержку,общение. Замечательные педагоги,работники библиотеки готовят и проводят для нас массу мероприятий:праздники,тематические вечера,экскурсии,-мы все очень благодарны им за заботу и внимание.

    ВідповістиВидалити
  2. Да, молодцы, библиотекари!!! В любом своем начинании найдут твердую основу и всем уделят достаточно внимания. И пусть попробует кто-то сказать, что профессия библиотекаря однообразная, серая и не востребованная. Так держать!!!

    ВідповістиВидалити