Випуск

Випускний вечір Вищої Народної школи – це свято і для випускників, і для самих керівників напрямків. На кінець навчального року можна сміливо сказати, що всі наші слухачі виросли на цілу голову – голову знань. І ми сподіваємось, що ці знання стали корисними для них.
Рік навчання... Не так вже й багато.
Але скільки було пережито подій.
Нас сьогодні усіх об'єднало це свято,
Свято спогадів щирих та Ваших надій.

Саме такими словами було розпочато урочисту частину випускного вечору слухачів Вищої народної школи м. Олександрії 2013 – 2014 навчального року, який відбувся  в актовому залі Центральної дитячої бібліотеки ім.. Ю. Гагаріна.


Випускникам школи начальник управління культури і туризму Чернецька Вікторія Миколаївна урочисто вручила свідоцтва про закінчення Вищої Народної школи, а активісти та члени ради Самоврядування Вищої Народної школи, які протягом року приймали активну участь в діяльності  школи були нагороджені грамотами та отримали подарунки.

Всі  наші слухачі здібні, талановиті, старанні, розумні, але в цьому заслуга і наших керівників, які протягом року додали не мало зусиль, щоб навчити їх, різносторонньо збільшуючи  знання слухачів школи. Тож, в цей день керівники напрямків урочисто були нагороджені грамотами за організацію навчального процесу.Святковий настрій в цей вечір подарували студенти Вищого училища культури та працівники Центральної дитячої бібліотеки, які підготували музично-гумористучні номери. А слухачі школи декламували вірші присвячені Вищій Народній школі.
Немає коментарів:

Дописати коментар