2013 -2014 навчальний рік


Рідний край – найсвятіше, що є у кожного в серці.
Згадати його минуле, пройтися вулицями рідного міста, прислухатися до чарівної застиглої музики його архітектурних споруд, познайомитися з людьми, які прославили нашу землю, відвідати інші далекі, мальовничі та архітектурні місця нашого рідного краю мають можливість слухачі Вищої Народної школи.
Навчаючись за напрямком «Краєзнавство», наші слухачі протягом даного навчального періоду стали учасниками екскурсії «Вулицями рідного міста», неодноразово відвідали місцевий краєзнавчий музей, в якому організовувались зустрічі з краєзнавцями. І в цьому році їм випала хороша нагода дослідити рід Шевченка на Кіровоградщині разом з краєзнавцем, музеєзнавцем та висококваліфікованим спеціалістом краєзнавчого музею ім А. Худякової Вальчішиною Тетяною.
А віртуально-краєзнавча подорож «Місто, в якому маю щастя жити», яку підготували для слухачів ВНШ працівники центральної бібліотеки ім. О. С. Пушкіна збагатила краєзнавчий досвід наших учнів ново дослідженими фактами про пам’ятки архітектури місцевого значення, історію створення яких було розглянуто в ході подорожі:
Будинок Чоловічої гімназії, в якому нині розміщується Аграрний технікум;
Олександрійський театр (Міський Будинок культури);
Будинок Земської управи (ЦДТЮТ);
Приватний будинок С.Г.Пищевича (розважальний комплекс «Будинок Пищевича»);
Олександрійська вежа (споруди Пожежної частини).
Заняття з «Краєзнавства» завжди проходять в цікавій формі з використанням презентаційних, відео та адіо-матеріалів.
Заняття з даного напрямку проходять не тільки в стінах закладу, але й за його межами, тому наші слухачі мали можливість прийняти участь у виїзних екскурсіях до визначних та мальовничих місць нашого краю.


 ЕКСКУРСІЇ
Немає коментарів:

Дописати коментар