Туристичне краєзнавство


                                                                                                         Рідна земле моя, тебе я люблю
                                                                                                         Кожну стежину у полі знайду,
                                                                                                        Ласкою вкрию зелену билину,
                                                                                                       Краю мій краю до тебе я лину.

                                                                                                                           Катрін Поль

   
      Відомий філософ доби Відродження сказав: «Рослина без коріння всихає, людина без минулого не живе». Кожен із нас повинен знати історію свого народу, своєї держави, свого краю. Освічена людина завжди розуміє, що без минулого немає сучасного, без традиційного немає нового, без колишнього немає теперішнього. Як сказав Олександр Довженко: «Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців».
   Тож, живучи на рідній землі, не будемо байдужими до минулого і теперішнього свого краю. Адже, скільки цікавих фактів Ви можете дізнатись, та проникнутись красою мальовничих місць, вивчаючи історію краю та, навчаючись за напрямком «Туристичне краєзнавство».


 Наша країна багата на цікаві історичні, мальовничі місця. Подорожі, ознайомлення з історичним минулим, та яскравими місцями нашої чудової країни - саме це пропонує даний напрямок. Слухачі Вищої народної школи мають змогу відвідати монастирі, музеї, парки, дендропарки, ознайомитись з історичним минулим нашої країни та помилуватись перлинними краєвидами. Наприклад, Острів Хортиця – це історичне місце, де мешкало українське козацтво. Острів - хранитель минулого. І тут нас чекало не тільки ознайомлення з життям та побутом козаків, але й можливість спостерігати за працею ковалів, «Бій на шаблях» та інше. 
 Велику зацікавленість у наших слухачів викликают поїздки до монастирів. Стародавній Козельщанський монастир де можна відвідати службу, пообідати у трапезній монастиря, та послухать цікаву екскурсію. 
   Не менш цікава поїздка до Холодного Яру, яка охопила декілька історичних та мальовничих місць: Матронінський монастир, 1000 літній Дуб М. Залізняка, екскурсії в Чигирині: музей Б. Хмельницького, Ставка, Замкова Гора, Фортеця, - де слухачі ознайомилися з життевим шляхом Б. Хмельницького та життям і побутом козацтва.м. Умань, Софієвський парк - перлина України. Поїздка до цієї місцевості залишила тільки позитивні емоції. Відвідувачі побували не тільки в Софієському парку, а ще відвідали Фентезі парк та чудовій фонтан "Перлина кохання".
А поїздка До Буковеля була незабутньою! Гірські вершини, цікаві єкскурсії, чисте, кришталеве повітря. Усіх схильних до художньої творчості ми запросили і запрошуємо і надалі до поїздки в Опішню - центр гончарного мистецтва, цікаві експонати, майстер клас, - залишають тільки гарні спогади про поїздку. А поїздка до Прикарпаття влітку це не тільки гірське повітря, ознайомлення з Буковелем, це дуже цікаві подорожі до Тернополя, Івано-Франківська, Яблунців, Верховини та Яремчі. 

А ви знали, що не тільки Голандія відома тюльпанами. Весною в Україні, а особливо в Кіровоградській області, прокидається справжній тюльпановий рай. Дендропарк в Кропивницькому дарує незабутні враження своїм відвідувачам. 


У цей час розквітає 500 тисяч цих весняних квітів! Наші любителі подорожей охоче відпочили в прекрасній зеленій зоні, а ті, хто брав з собою дітей та онуків, порадували їх безліччю розваг і атракціонів. Вони мали не тілки можливість смачно перекусити в кафе, розташованому на території парку, але стати учасником великої оглядової екскурсії по місту та відкрити для себе сьогоднішній Кропивницький.

Не втрачайте і ви свій шанс помилуватися прекрасним. Запрошуємо до подорожей, охочих навчатись за цим цікавим  напрямком.


Немає коментарів:

Дописати коментар