Основи пенсійного забезпечення

 Вихід на пенсію – це багатоплановий соціальний процес. Одне із завдань людини похилого віку – ефективна адаптація до нових умов життя. У випадку, коли людина працює на підприємстві, є відповідальна особа за оформлення пенсійних документів. Ті ж громадяни, що виходять на пенсію не працюючи, не мають допомоги у цих питаннях, а інколи навіть не знають, з чого розпочати в оформленні пенсії. Найбільш ефективна форма отримання інформації щодо майбутньої пенсійної виплати або перерахунку, виплати призначеної пенсії, яка дозволяє оперативно вирішувати складні питання – безпосереднє спілкування із спеціалістами управління Пенсійного фонду. Враховуючи це,   та співпрацюючи з Управлінням Пенсійного фонду України в м. Олександрії та Олександрійському районі, на кінець першого навчального семестру 2015-2016 н.р. було  проведено 6 занять з  «Основ пенсійного забезпечення».
Слухачі мали можливість не тільки отримати теоретичні знання з пенсійного забезпечення, але й особисту консультацію з хвилюючого питання.
Згідно навчальної програми напрямку «Основи пенсійного забезпечення» слухачі опанували матеріал: « Види пенсій: умови призначення, розмір пенсії», « Страховий стаж: поняття та порядок обчислення», «Запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», «Пенсії за віком: умови призначення, розмір пенсії за віком», «Порядок визначення заробітної плати (доходу) для обчислення пенсії». 

Немає коментарів:

Дописати коментар