2013-2014 навчальний рік

    Декоративно-прикладне мистецтво залишається дуже важливим наповнювачем вільного часу сучасної людини і засобом реалізації його творчих амбіцій. А рукотворна природа і позитивна енергетика майстра, - безсумнівно, головна цінність творів прикладного мистецтва. Тож, наші обдаровані слухачі Вищої Народної школи ( ВНШ) в свій вільний час та на заняттях з декоративно-пикладного мистецтва власну позитивно-творчу енергетику намаються висвітлити в своїх рукотворних роботах.

       Протягом навчального періоду учні виготовили невелику кількість робіт, але якість їх виконання вражає. Досить старанно і з любов’ю слухачі працювали над створенням своїх шедеврів і по їх завершенню при бібліотеці-філії №8 відбувся арт-фестиваль творчих робіт слухачів Вищої Народної школи під назвою «Творче натхнення».
       Велику популярність серед представлених робіт отримало жіноче рукоділля, можливо, в силу «генетичної» ролі берегині домашнього вогнища: жінка дбайливіше ставиться до побутових реліквій, а в силу своєї емоційності і любові до прикрасного сама відновлює сімейну традицію вишивки, шиття, в'язання і ткацтва.

         На арт-фестивалі творчих робіт слухачів ВНШ були представлені роботи:

Клочко Ірини – «Весняні букети» - топіарій із серветок та кольорової бумаги;
Орловської Ольги – «Кактуси» - бісероплетіння;
Грицаєвої Ганни – «Прикраси» - бісероплетіння;
Гурінчук Тетяни – «Українська вишивка» - вишивка хрестиком;
Повстянко Людмили – «Мальовничий світ картин» - картини мальовані простим олівцем;
Андрієнко Людмили – «Шалі» - в’язання крючком;
Теренько Марія – «Контурна вишивка» та «Святковий український рушник» - вишивка хрестиком;
Клименко Ліни – «Серветкове мистецтво» - в’язання крючком;
Дзерун Катерини – «Зодіакальні серветки» та «мальовничі подушечки»- вишивка хрестиком;
Більчіч Ольги – «Свято дерев» - бісероплетіння;
«Літні квіти» - стрічкова вишивка;
Маломан Наталії – «Чарівна скатертина» - в’язання крючком;
Рябовол Тетяни - «Фруктовий сад» - бісероплетіння.

      До різноманітних свят наші слухачі готуються заздалегіть, виготовляючи різноманітні вироби. Підготовка до жіночого дня та пасхальних свят тривала майже місяць. 
      Готуючись до свого улюбленого жіночого дня наші учениці немало часу приділили освоєнню топіарію із серветок та тканини, виготовляючи чарівні букети весняних квітів.


       На пасхальні свята слухачі школи теж не залишили себе без подарунку, що виготовили власними руками. Разом з майстринею-писанкаркою вони виготовили чималу кількість писанок.

        Більшість наших слухачів приходять до цього захоплення з різних сфер діяльності. Є серед них інженери, вчителі, лікарі, домогосподарки, пенсіонери... Їх об'єднує любов до творчості, прагнення виразити своє ставлення до навколишнього світу, поділитися радістю життя.

Немає коментарів:

Дописати коментар