Основи практичного здоров'я

Всі ми хочемо бути здоровими, але чи багато ми знаємо про себе?
Гіппократ писав: «Наші харчові речовини повинні бути ліками».
Щоденна наша їжа, дійсно, може стати ліками, якщо знати правильне поєднання харчових продуктів, що не викликає процесів гниття і бродіння (і дисбактеріозу) в кишечнику. Їжа, в залежності від якості і складу, може забруднювати або очищати і зцілювати. Все це лікування їжею та іншими природними факторами - сонцем, повітрям, водою і називається натуропатією, або природним лікуванням.
Натуропатія розглядає людину, як невіддільну частину природи і ясно показує, що наша хвороба виникає тільки від порушення законів природи, і здоров'я може відновитися при дотриманні цих законів. А закони природи зовсім не передбачають питво ліків. Що робить сучасна медицина при лікуванні раку? Оголосивши причину його появи, досі нез'ясовану, вона створила зброю (хіміотерапія, радіотерапія), що вбиває клітини організму-цитостатики, що зупиняють клітинний ріст і розмноження. Вбиваючи атипові, агресивні ракові клітини, воно діє згубно і на інші клітини імунної системи. Така терапія не має успіху, оскільки зростання агресивних клітин триває, при наявності в організмі причини яка їх викликала. Очищення внутрішнього середовища, відновлення її екологічної рівноваги - поняття невідоме лікарській медицині. Їй знайоме тільки подальше порушення ендозоологіі організму, введенням в нього лікарських препаратів до тих пір, поки організм в змозі компенсувати з їх допомогою хворобу. Подібний процес відбувається за рахунок резервів організму. Хвороби не виліковуються, а трансформуються в інші через якийсь час. Так алергічний риніт перетворюється в астму; мігрень - в виразку шлунка або, знову ж таки, в бронхіальну астму; бронхіт - в пієлонефрит і гіпертонію; хронічні гнійні процеси ведуть до злоякісного росту тканин.
Про системний підхід до організму говорив російський терапевт XVIII століття Мудров:
«Гой хворого, а не хворобу» - закликав він лікарів.
 Природне лікування або ще краще - збереження здоров'я з самого народження передбачає використання людиною тільки природних факторів і сил самого організму. Сонце, повітря, вода, земля і рослини - це наша екологія, наша біосфера. Наше завдання отримувати від неї те, що вона нам дає - жити в злагоді з природою, а не воювати з нею. Що дає нам сонце? Світло і тепло своїх променів. Але ми не пристосовані безпосередньо засвоювати сонячне світло і харчуватися ним. Це роблять за нас рослини. В процесі росту і визрівання плодів, вони, використовуючи фотосинтез, тобто синтез своїх органічних речовин за допомогою сонячного світла, дають нам готову їжу в вигляді плодів, горіхів, зерна, коренеплодів і т. д. Ми повинні використовувати ці продукти так, щоб вони приносили нам максимальну користь.
Зараз з'явилося дуже багато дітей і дорослих, які роками позбавлені полуниці, моркви, помідорів, червоних яблук, гарбуза, меду, апельсинів та інших надзвичайно цікавих фруктів і овочів, тому що вони стають причиною важкого діатезу або задухи.
Навесні коли зацвіли дерева і трави, величезна маса людей починає чхати, кашляти і задихатися. Горіх, соняшник, тополя, амброзія - ось наші «найлютіші вороги», як виражаються хворі люди,  і оголошують їм війну. І все це треба знищити? А заодно і червоні фрукти, і овочі, і мед, і цитрусові теж. Адже проявляють «ворожі» властивості, тобто викликають алергію. Так починається абсурдно-самогубна війна з природою.
Свідомо чи несвідомо, людина губить і природу і себе, замість того, щоб пізнати закони природи і не порушувати їх протягом свого життя.
Що ж робити людям які страждають на алергію до амброзії, або якимось іншим видом алергії? Тікати від амброзії? Куди і наскільки?! І чи можна таким шляхом вилікувати хворобу? Чи тільки можна перетворити її в нове захворювання, набагато більш небезпечне? Потрібно, очевидно, спробувати зрозуміти, чому амброзія і всі інші продукти викликають алергію. Чи є вони причиною цього захворювання чи тільки наслідком, котрі виявляють справжній хворобливий стан організму, яке загрожує в майбутньому набагато гіршим злом у вигляді інфаркту або раку?
А який може бути зв'язок між амброзією і раком? - запитаєте ви. Зв'язок такий: амброзія, соняшник і всі рослини - їх пилок або плоди, а також мед – продукт квіткового нектару, тільки очищають організм від шлаків, отрут, відходів обміну речовин, що накопичувалися в ньому роками і таким чином попереджають нас про необхідності вжити заходів для повного та ґрунтовного очищення всіх внутрішніх органів - кишечника, печінки, нирок, легенів. І це все для того, щоб в майбутньому ці шлаки, нагромадившись десь, не дали початок пухлинного росту, тобто  реакції «розсерджених» клітин на ці відходи. Клітин, які розмножуються безконтрольно і стають агресивними з однією метою - знищити чужорідний організму бруд у вигляді гною, слизу, спайок, каменів, піску - чого завгодно.
 І тому не треба тікати від амброзії, не потрібно позбавляти дітей найкорисніших для кровотворення червоних і помаранчевих фруктів і овочів, а потрібно навчитися правильно очищатися і правильно харчуватися, і тоді все, що дає природа, піде нам на користь, а не на шкоду, і нашим природним станом буде здоров'я і молодість. І найголовніше - не хворітимуть наші діти. Необхідно навчити дітей елементарним правилам гігієни харчування, сну, відпочинку і праці відповідно до ритмами природи. Імунна система дітей дуже страждає від забруднення повітря, води і їжі, а також від внутрішнього забруднення організму від неправильного харчування, ліків і щеплень. Неодноразово доведено прийняття антибіотиків і хіміопрепаратів стають причиною важких захворювань через 5-10-20 років.
 Це може бути: епілепсія, бронхіальна астма, всі шкірні хвороби, в тому числі - псоріаз, навіть менінгіт або інфаркт міокарда, не кажучи вже про запалення легенів, пієлонефриті або пухлини будь-якого органу. Початок всіх цих хвороб, їхнє коріння лежить в дитячому віці, дитячих хворобах, лікованих ліками.

На заняттях «Основ практичного здоровя» ми вивчаємо які продукти як і коли вживати, які їх лікувальні властивості, та  від чого варто відмовитися. Очищення організму, бесслизиста дієта, сокотерапія, лікувальні властивості трав - методи універсальні, які  здатні допомогти людині при будь-яких захворюваннях. Зцілює організм себе сам, завдяки закладеної в ньому Творцем програмі, а ми тільки створюємо для цього умови.

Немає коментарів:

Дописати коментар