Поезія рідної землі


Поезія – це завжди крок вперед
від суєти, буденної нудоти 
у стан душі, окриленої в лет 
до неба слів, до вільної свободи. 
Олександр Олехо

    Що таке слова? Лише те, що допомагає нам розуміти один одного.
      А що таке поезія? Це стихія, в якій ми можемо висловлювати наші думки, не боячись осуду або нерозуміння. Коли людину відвідує муза або приходить натхнення, його вже не втримати — енергія і рядки б’ють зсередини, вириваютьсі прямо з серця і просяться на папір.
   Відчути всю силу поетичного мистецтва можуть наші слухачі школи під час занять з «Поезії рідної землі», які проводяться в цікавій та різноманітній формі. Перш за все це участь в поетичних читаннях, презентаціях книг, організація конкурсів на найкращу декламацію та вечори-зустрічі з цікавими людьми, поетами та письменниками рідного краю.
     Так, протягом звітного періоду слухачі ознайомились з творчістю поетів, твори яких належать до світової поетичної скарбниці: Йосип Бродський, Давид Самойлов, Олег Мітяєв і Олександр Мірзоян. Про поезію в мистецтві та мистецтво в поезії слухачі дізнались під час цікавої он-лайн зустрічі з поетом олександрійщини Йосипом Спектором.
     Не менш цікавими були вечори-зустрічі з наступними олександрійськими письменниками Лілею Маруффі, Григорієм Клименко, Зінаїдою Жванко, Олегом Поповим (он-лайн зустріч).
     На заняттях з поезії слухачі не тільки прослуховують поетичні композиції авторів, але й аналізують та надають характеристику даним творам, а в другій частині вечора прослуховують пісні авторів у виконанні олександрійських естрадних виконавців Палацу культури, які найчастіше запрошуються на вечори-зустрічі.
   Ще однією особливістю навчального процесу за даним напрямком є відвідування різноманітних святкових концертів, масових заходів міста та презентацій книг письменників рідного краю.
     Ми сподіваємось, що навчання за цим напрямком залишить у наших слухачів тільки приємні спогади.

Немає коментарів:

Дописати коментар