Англійська мова

        Швидкий розвиток суспільства ставить перед сучасною людиною все більше вимог, однією з яких є володіння англійською мовою.
На сьогодні, вивчення іноземних мов — не тільки модне віяння, а й життєва необхідність як для молоді так і для дорослого населення. Прожити без знання іноземних мов можна, але стати всебічно розвиненим— навряд чи. Саме тому в 2014-2015 навчальному році Вищої Народної школи м. Олександрії міської централізованої бібліотечної системи створено новий навчальний напрямок «Англійська мова», керівником якого є Гармаш Ірина Віталіївна (вчитель англійської мови). 
       Навчання складається з основного (де вивчається лексика та граматика) та розмовного курсу, який є обов’язковою складовою в нашій школі. Це дає можливість всім нашим дорослим студентам досягти розмовного рівня. 
      Заняття з  англійської мови передбачають якісне вивчення англійської на розмовному рівні в інтенсивному режимі за унікальною методикою, яка є головним досягненням нашої школи. Тривалість та методи навчання дозволяють слухачам економити не тільки свій час, але й гроші, оскільки навчання безкоштовне.
      Система навчання даного напрямку є інтенсивною (9 місяців). Один базовий курс охоплює всю грамматику та лексику (слова) необхідні для вільного спілкування на повсякденні теми.
      Заняття англійської проходять насичено, жваво та цікаво з використанням аудіо та відео матеріалів та достатньою кількістю розмовної практики. Саме така форма проведення занять допомагає запам’ятовувати матеріал значно легше та створює позитивну атмосферу на уроці.
      Слухачі користуються  навчальними посібниками в якому викладений весь курс граматики. Теми подаються коротко та зрозуміло українською мовою, що допомагає слухачеві сформувати чітку систему. Слова розділені по темах. Кожне слово має транскрипцію та переклад.
      На диску, який входить в навчальний безкоштовний комплект, є комп’ютерна програма. За допомогою неї наші слухачі можуть значно легше запам’ятати слова, форми неправильних дієслів, а також відпрацювати граматику та правильне написання слів.
З гідно програми даного напрямку створено календарно-тематичний план, який передбачає вивчення матеріалу за такими тематичними модулями:

  • Тематичний модуль 1: Acquaintance
  • Тематичний модуль 2: My working day
  • Тематичний модуль 3: In a different country

Для вивчення тематичних модулів передбачено 35 годин.
        На сьогодні діють 3 навчальні групи в яких навчаються 51 слухач ВНШ.
      Всупереч тому, що англійська мова має багато варіантів в її вимовах, у відмінностях самих слів, і те, що вона має специфічні відмінності в кожній національності, вона залишається найрозповсюдженішим і найдоступнішим засобом комунікації серед людей. Не дивно, що Організація Об`єднанних Націй обрала саме англійську мову для передачі інформації у робочому середовищі.
     

Ми радо зустрінемо всіх бажаючих навчатись в нашій школі за даним напрямком. Тільки уявіть, після освоєння навчального курсу  ви зможете пояснити все, що захочете, у будь - якій країні світу, у будь - якому куточку нашої планети. У вас буде можливість обмінюватися своїм досвідом, знаннями, інтересами і найголовніше, що вас зрозуміють!

Немає коментарів:

Дописати коментар