Ну і, звичайно, як можна не познайомити вас із навчальним напрямком, який турбується про наше з вами здоров’я – «Лікувальна фізкультура». Як кажуть: «Спорт – це биття твого серця, твій подих, твій ритм життя». Так, дійсно, «Лікувальна фізкультура» – це і динамічно, і ефективно.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgz_wsq5u_1-QwTuSKYYca_EZFHHrzDC_tTsBnyS9cDdRXkVGOvzwgHjnIpba1hI7I6Gbbfa1mfgoYNuFDjsv_70i7_Uhh1zaB2-aF2m1s3yH_WqlWKP5A1uEj3V1qksC_CJovhgELRa0j1/s400/IMG_20181029_093734.jpg)
Люди, які ведуть малорухливий спосіб життя, частіше хворіють на гіпертонічну хворобу, атеросклероз, цукровий діабет, схильні до ожиріння. До найважливіших факторів формування здорового способу життя належать фізична активність і загартування організму. Для будь-якої людини це повинно бути ціллю її життя.
У кого немає цілі, той не знаходить радості в жодному занятті. Поставте собі ціль і йдіть до неї. У вашому випадку ваша ціль - здоровий спосіб життя.
Малорухливий спосіб життя губить безліч сучасних людей, нагороджуючи їх різними захворюваннями, спотворюючи їх фігуру і погіршуючи загальний стан організму.
Нестача фізичної активності загрожує людині не лише зайвою вагою, але й розладами психіки, починаючи від депресії і закінчуючи серйозними захворюваннями. До такого висновку прийшли британські вчені.
Згідно з результатами досліджень, у малоактивних людей удвічі більше шансів впасти в депресію у порівнянні з тими, хто багато рухається. Є достовірні дані, які підтверджують, що фізичні навантаження - хороші ліки від депресії. Дослідники з університету англійського міста Брістоль встановили, що фізична активність на третину скорочує ризик розвитку хвороби Альцгеймера. Учені не можуть пояснити такий зв`язок, проте припускають, що він зумовлений поліпшеннями у функціонуванні серцево-судинної системи, а також зміною хімічних процесів у головному мозку.
Проте ми вирішили і знайшли способи, як допомогти людям стати фізично активними, щоб вони могли зберегти своє здоров`я до дуже глибокої старості, і створили напрямок «Лікувальна фізкультура», який працює дуже активно із року в рік і користується популярністю.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiqeOg5-PvmOsO9WW8d13sK4QPjHahXtex5OzJVh0t3ENEXmxQDmP-GOtI_iazyky6-OTK9ZOKvfK-Pn3xwaIyTVhKGsbmHeghG-ooIdI10TaDMY15YLOgjU4sE0X3PEM10TJZI27EeCKYT/s400/IMG_20181029_094007.jpg)
На заняттях з лікувальної фізкультури можна не тільки поповнити свої знання з теоретичної точки зору, але й випробувати методику корисних та ефективних вправ на собі. І, повірте, результат не за горами. Слухачі, які спробували пройти повний курс навчання за цим напрямком, відчувши полегшення та, помітивши позитивні зміни в своєму організмі не можуть, та і не хочуть, припиняти заняття.
Сподіваємось, що і ви, ставши слухачем цього напрямку, будете задоволені його результативністю. Повірте, воно того варте.
Немає коментарів:
Дописати коментар