2013-2014 навчальний рік


   Співпрацюючи з Управлінням Пенсійного фонду України в м. Олександрії та Олександрійському районі на кінець першого навчального семестру при Вищій Народній школі створено новий навчальний напрямок - «Основи пенсійного забезпечення. Розроблені календарно-тематичні плани лекційних та практичних занять даних навчальних напрямків та сформовані групи слухачів. 

    Протягом заняття слухачі мають можливість не тільки отримати теоретичні знання з пенсійного забезпечення, але й особисту консультацію з хвилюючого питання. Для більш детального перегляду особистого питання начальник відділу запрошувала на прийом до управління пенсійного фонду де неодноразово вирішувались проблеми слухачів з призначення пенсій.
        Інколи заняття даного напрямку мали комплексний характер. Так наприклад для вивчення  теми «Сайт Пенсійного фонду та пенсійний калькулятор» було проведено оглядову лекцію викладачами «Основ комп’ютерної грамотності» та системними адміністраторами ОПФУ. На занятті присутні були всі групи з напрямку «Основи комп’ютерної грамотності» та група напрямку «Пенсійне забезпечення».

Немає коментарів:

Дописати коментар