Основи комп'ютерної грамотності


       На сьогодні знання з комп’ютерної грамотності досить необхідні для старшого покоління, оскільки більшість з них не тільки не володіють ними, але й мають панічний страх перед чимось не досягнутим. Викладачі ВНШ з великим задоволенням допомагають боязливим слухачам не тільки опанувати матеріал, але й проявити ініціативність та творчість у виконанні деяких завдань. 

 

        Згідно даного напрямку слухачі з великим задоволенням відвідують учбові лекції, практичні заняття, тренінги, індивідуальні заняття.
     Протягом літнього періоду було внесено зміни до навчальної програми даного напрямку. Змінений календарно-тематичний план занять 2015-2016 навчального року розподіляється на наступні тематичні модулі: 
  1. тематичний модуль "Основи роботи з компютером"; 
  2. тематичний модуль "Основи роботи з Microsoft Windows 7"; 
  3. тематичний модуль "Основи роботи з Microsoft Word 2007"; 
  4. тематичний модуль "Робота з програмами" 
  5. тематичний модуль "Основи роботи в мережі Інтернет"; 
  6. тематичний модуль "Програми спілкування" 
  7. тематичний модуль "Користування електронними сервісами". 


        З початку навчального року було сформовано 10 груп по 10 чоловік у кожній, але кількість нових користувачів, бажаючих навчатись, змусили нас створити ще одну додаткову групу. Так, на кінець 1 навчального семестру ми нараховуємо 11 груп.
     Опанопановуючи деякі технологічні аспекти, слухачі ВНШ, на кінець навчального року, будуть з технікою говорити на «Ти» і як їм не важко, в опануванні комп’ютерних знань, вони знаходять в собі сили, терпіння, наполегливісті, щоб засвоїти програму і здобути звання «Хаккери Вищої Народної школи».

Немає коментарів:

Дописати коментар